Bon u vrijednosti od 400 kuna uručili su joj vijećnici Gradske četvrti Novi centar Dario Greb i Ivan Knezović zajedno s predsjednicom Martinom Kostolanji.
Iako 400 kuna nekome moda nije puno, ovoj samohranoj majci bit će kako blagoj jer će svom školarcu moći kupiti potreban školski pribor za početak nove školske godine.
– Gradska četvrt nastoji najmanje jednom godišnje pomoći jednu obitelj iz naše četvrti kojoj je to zaista potrebno, poručili su vijećnici u Novom Centru.