20C° Ozalj

17C° Slunj

Sport MINI NOGOMET Podijeli

‘Radnice’ osvojile naslov prvakinja Hrvatske u mini nogometu

Seniori karlovačkog kluba poraženi su u četvrtfinalu od kasnijeg pobjednika, ekipe MNE Višković.

Seniorke Malonogometnog kluba Radnik futsal osvojile su naslov prvakinja Hrvatske u mini nogometu.

Završnica Prvenstva Hrvatske održana je u petak i subotu na terenima s umjetnom travom stadiona ‘Aldo Drosina’ u Puli, a kod seniorki, zbog nekoliko otkaza, nastupile su samo tri ekipe koje su igrale dvokružno svaka sa svakom. Karlovčanke su prvog dana upisale dvije pobjede – nad ekipom Victory iz Lekeničke Poljane 2:0 i Graničarom iz Đurđevca 6:1, a drugog dana su remizirale bez pogodaka s ekipom Victory te još jednom slavile nad Đurđevčankama (2:0), što im je donijelo naslov prvakinja.

Kod seniora je nastupilo 12 momčadi, koje su bile smještene u četiri skupine. Ekipa Radnika futsala pobijedili su Čistu Veliku 2:1, a izgubila od Dinama 3:1 te se plasirala među osam najboljih. U četvrtfinalu je poražena od ekipe MNE Višković 2:1, koja je kasnije osvojila naslov prvaka pobjedom 2:1 u finalu nad Dinamom.