Radio Mrežnica
KOŠARKA Podijeli

Šanac odigrao jako dobru utakmicu i zasluženo slavio nad Kraljevicom

Najraspoloženiji u domaćoj momčadi bili su Panjević s 28 i Božić s 21 košem.

Košarkaši Šanca danas su u Sportskoj dvorani, u utakmici 7. kola Druge muške lige Zapad, pobijedili momčad Kraljevice rezultatom 87:75.

Kraljevičani su u Karlovac došli s pet pobjeda u šest odigranih kola, bili su trećeplasirani na ljestvici i blagi favoriti. Međutim, Starčevićeva je momčad danas konačno bila kompletna, odigrala jako dobru utakmicu, možda i najbolju ovosezonsku, i zasluženo došla do četvrte prvenstvene pobjede. Izjednačenu prvu četvrtinu dobili su gosti s košem prednosti (28:27), ali domaći su uzeli drugu i do poluvremena preokrenuli na +8 (47:39). Uslijedila je još jedna izjednačena dionica utakmice koja je otišla na stranu Kraljevičana, koji su smanjili zaostatak na 65:59, no Karlovčani su u posljednjoj bili bolji i potvrdili pobjedu.

Strijelce Šanca predvodio je Tin Panjević s 28 poena, Božić je ubacio 21, Češković 13, Đukić 11, Legović 6, a Beber i Škrtić po 4 koša.

Nakon sedmog kola karlovački košarkaši na kontu imaju četiri pobjede i tri poraza, a u sljedećem kolu, pretposljednjem u jesenskom dijelu sezone, gostuju u Pazinu kod istoimenog domaćina.