Šanac uz dosta muke upisao domaću pobjedu nad Pazinom, treću ovosezonsku
Tin Panjević je s 19 koševa bio najefikasniji domaći igrač.
Do treće prvenstvene pobjede u Drugoj muškoj ligi Zapad došli su košarkaši Šanca danas u Sportskoj dvorani. U utakmici 4. kola slavili su nad momčadi Pazina rezultatom 75:67.
Za razliku od prošlotjednog gostovanja u Puli, Karlovčani su večeras bili u puno kompletnijem sastavu, ali su dosta teško došli do bodova. Nije ih išao šut, napravili su i dosta tehničkih pogrešaka, ali su borbenošću, voljom i htijenjem ipak sve nadoknadili i na koncu upisali pobjedu.
Nakon prvih deset minuta igre imali su +3 (17:14), a malo bolji od suparnika bili su i u drugoj četvrtini pa su na poluvrijeme otišli s vodstvom 44:37. U nastavku utakmice su strijelci i jedne i druge momčadi bili prilično neefikasni. Karlovčani su nakon treće dionice utakmice malo povećali prednost (61:52) i u posljednjoj uspjeli održati vodstvo i mirno susret privesti kraju.
Tin Panjević je s 19 koševa predvodio domaći sastav, Ćosić je ubacio 12, Car 11, Stipić i Jakara po 10, Božić 7, a Vladić 6 poena.
U sljedećem kolu Karlovčani gostuju u Labinu kod momčadi Rudara.
(autor: Gordan Tomičić)