U Zboru su trenutno 42 člana koji su lani gostovali u Požegi, Mariboru i Čakovcu.
Za svoj rad dobili su i Povelju grada Karlovca, a upravo Karlovcu posvetili su i CD koji trenutno snimaju.
– Do sada snimljene tri kompozocije:Grade moj, Tiho, tiho Kupa teče i Ja volim ovaj grad. Nadamo se da će CD, ovisno o odobrenim financijskim sredstvima, biti promoviran na svečanom koncertu koji će biti upriličen povodom 45. obljetnice djelovanja zbora krajem ove ili u samom početku sljedeće godine, čulo se na godišnjoj izbornoj skupštini Zbora.
Na sjednici je jučer jednoglasno odlučeno da funkciju predsjednice i dalje obnaša Dragica Sever. Za dopredsjednika je izabran Boris Ribarić, za tajnicu Ivanka Solomun te za blagajnicu Ankica Bunčić.