Radio Mrežnica
RUKOMET Podijeli

‘Školarke’ u unaprijed odigranom susretu posljednjeg kola uvjerljivo poražene od zagrebačke Lokomotive II

U karlovačkoj ekipi najefikasnija je bila Marija Kusanić sa 7 pogodaka.

Rukometašice Š.R. Karlovca večeras su u dvorani Osnovne škole Grabrik, u unaprijed odigranoj utakmici posljednjeg 22. kola Druge hrvatske lige Zapad, uvjerljivo poražene od zagrebačke Lokomotive II rezultatom 39:26.

Ovaj dvoboj trebao se igrati u Zagrebu jer je Lokomotiva II nominalno domaćin. No, dogovorom klubova, a zbog nedostatka termina u zagrebačkim dvoranama, odlučeno je da se odigra unaprijed večeras u Karlovcu. Ni jednima ni drugima utakmica rezultatski nije bila bitna pa su je odigrali potpuno rastrećeno. Trećeplasirane Zagrepčanke opravdale su ulogu favoritkinja i uvjerljivo slavile.

Karlovčanke su parirale samo prvih sedam-osam minuta, odnosno do rezultata 4:3. Tada su ‘lokosice’ napravile seriju 6:0 i odvojile se na 10:3. U 25. minuti došle su i do +10 (19:9), a na poluvrijeme su otišle s 23:12. Ionako malu mogućnost rotacije karlovačkom treneru Keči dodatno je umanjilo treće isključenje Razumić već početkom 29. minute. U nastavku se igralo praktički pogodak za pogotkom do 29:19, kada Zagrepčanke serijom 6:1 dižu prednost na 35:20 i potpuno mirno susret privode kraju.

U karlovačkoj ekipi najefikasnija je bila Marija Kusanić sa 7 pogodaka, Stepić je postigla 6, Nose 5, Razumić 3, Tarabić 2, a Goršić, Medved i Jurišić po 1 gol.

Sutra od 19:30 sati u Sportskoj dvorani ‘školarke’ će okončati sezonu domaćim dvobojem pretposljednjeg 21. kola s ekipom Poreča.