Radio Mrežnica
NOGOMET Podijeli

Slunj osvojio sva tri boda u Rečici, vodeća novigradska Dobra poražena u Vojniću

Slunjani su do pobjede u Rečici došli pogocima Šebalja i Paulića, a jedini strijelac za domaće bio je Kokanović.

Neradni dan iskoristili su županijski nogometni ligaši i odigrali odgođene prvenstvene utakmice. Slunj je osvojio sva tri boda u Rečici, a u unaprijed odigranom susretu 17. kola Druge županijske lige lider je doživio drugi poraz.

U odgođenoj utakmici 17. kola Prve županijske lige, odigranoj u Rečici, Slunj je slavio nad domaćom Mladosti s 2:1 i nakon dugo vremena osjetio slast pobjede. Poveo je već u 7. minuti pogotkom Šebalja, no nije na odmor odnio prednost jer je za domaće u 43. minuti poravnao Kokanović. Ipak, u 80. minuti Paulić je Slunjanima donio sva tri boda.

Poraz novigradske Dobre u Vojniću

Vodeća momčad Druge županijske lige, novigradska Dobra, danas je doživjela drugi prvenstveni poraz. U unaprijed odigranom dvoboju 17. kola izgubila je u Vojniću od Petrove Gore rezultatom 3:2. Imala je početno vodstvo, koje su domaći do odmora anulirali pa u nastavku preokrenuli. Dobra je uspjela poravnati, no Vojnićani su u sudačkoj nadoknadi došli do pobjede.

Odigrane su i dvije odgođene utakmice 13. kola. Oštarije su na svom terenu s uvjerljivih 6:0 nadigrale posljednjeplasirane Tuškane s po tri pogotka u svakom poluvremenu, dok su Mrežnica i Kupa u Zvečaju odigrale neodlučeno 1:1.