Radio Mrežnica
Podijeli

Trojica bježali pred dugoreškom policijom

Mladići su viđeni još jutros u Karlovcu, kad su doslovno "marširali" uz Švarču, a zbog neobičnog i netipičnog izgleda, brzo su upadali u oči. Jedan od njih obučen je u kratke hlače i rukave, te je vodio ostalu dvojicu. Svjedoci koji su ih vidjeli kažu da ih izgledom podsjećaju na migrante, no nitko to ne može sa sigurnošću tvrditi. Sa sobom nisu imali nikakve torbe, no pješačili su u smjeru Duge Rese te onda starom cestom prema Rijeci. Tu su ih također zamijetili građani, a imali su tada i prvi susret s policijom. Sve se dogodilo u mjestu Jarče Polje, gdje ih je presrela i policijska ophodnja, očito u želji da ih legitimiraju i pitaju o cilju hoda. No, policija to nije uspjela, jer dočim su ih vidjeli, sva trojica dali su se u bijeg, u šumu prema Mračinu.

Policija nam je i službeno potvrdila da su trojica muškaraca, u trenutku kad ih je njihova patrola vidjela, naglo skrenuli na šumski put i izgubili se, a policija im više nije ušla u trag. Na naš upit je li možda riječ o migrantima, u policiji kažu da ništa ne mogu potvrditi jer ih nisu niti uspjeli legitimirati.Pojavile su se priče i da je riječ možda o mlađim dečkima koji su se uputili pješke (?!) na nogometnu utakmicu Rijeka – Dinamo koja večeras počinje u 20 sati na Rujevici, no ta priča zvuči pomalo nevjerojatno. Građani koji su ih vidjeli, kažu da izgledaju dezorijentirano i da očito ne poznaju teren kojim se kreću.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više