-6C° Duga Resa

-4C° Ogulin

-5C° Ozalj

-6C° Slunj

Elizabeth se u svijet glume probila 2011. kada je glumila u triler drami 'Martha Marcy May Marlene' , za koju je bila nominirana za filmsku nagradu Critics 'Choice za najbolju glumicu 'Bilo je zastrašujuće odrastati u sjeni sestara, imale su pažnju...' Američke vlasti zabrinute su zbog desničarskih skupina i rasističkih ekstremista koji prijete prosvjedima zbog Bidenove izborne pobjede i očekuju nerede na dan inauguracije Uhićen s lažnom akreditacijom, imao je pištolj i 500 metaka U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 16. kola Bundeslige Stuttgart je na svom stadionu protiv Borussije Mönchengladbach odigrao 2-2, a domaćini su do remija došli iz penala u šestoj minuti sudačke nadoknade. Gosti su poveli u 35. minuti iz penala kojeg je skrivio hrvatski nogometaš Borna Sosa. Siguran realizator bio je Lars Stindl. Sosa se iskupio u drugom poluvremenu kada je u 58. minuti nakon njegovog ubačaja Nicolás González pogodio za 1-1. No, Borussia Mönchengladbach je ponovno povela u 61. minuti, a strijelac je bio Denis Zakaria. Ipak, u šestoj minuti sudačke nadoknade Silas Wamangituka iz penala donosi Stuttgartu remi 2-2. Sosa skrivio penal pa asistirao treći put u posljednjih šest kola Sve je pažljivo isplanirao. Koristio je situaciju i bile smo u šoku. Uvijek smo imale osjećaj da je negdje u blizini. Nije ostavljao prostor da se posumnja kako se događa nešto toliko užasno, ispričala je glumica Glumica (25) optužila vlasnika škole glume (68): 'Silovao me kad sam imala 17, nisam jedina'

Karlovac e-VRTIĆ Podijeli

Uskoro obavijest o e-prijavama za karlovačke vrtiće

Prijave i upis u karlovačke vrtiće od lani se provode putem interneta, a ove će i pogotovo biti online

U Karlovcu bi uskoro trebao započeti novi krug prijava za mjesto u dječjem vrtiću. Obavit će se, kao i lani, putem interneta.

Grad Karlovac roditelje će uskoro obavijestiti o dinamici provođenja e-prijava za upise u dječje vrtiće Grada Karlovca za pedagošku godinu 2020. / 2021.

-Sve informacije bit će dostupne na službenim web stranicama Grada Karlovca i DV Karlovac, kao i DV Četiri rijeke.