Večeras prvo paljenje svijeće kod franjevaca, sad kod Veleučilišta
Aglomeracija je “deložirala” vijenac sa Starog placa
Večeras se, pred prvu nedjelju došašća, pali i prva adventska svijeća u Karlovcu.
Dosad je vijenac tradicionalno bio na Starom placu, no sad zbog radova na aglomeraciji seli na novu lokaciju – u park kod Veleučilišta.
Obred paljenja svijeće započeti će u 18.30 sati nakon kojeg će slijediti sveta misa u atriju Veleučilišta. Pjevanje će animirati pjevačka grupa Dječjeg vrtića Karlovac i KUD Mostanje.”