Radio Mrežnica
TAEKWONDO Podijeli

Zlato i dva srebra za ‘Pranaše’ na Knin Openu, prvom kriterijskom turniru za Svjetsko juniorsko prvenstvo

Najsjajnijim odličjem okitio se najbolji mladi sportaš grada Karlovca Oscar Kovačić.

Borci karlovačke Prane osvojili su zlatnu i dvije srebrne medalje na turniru Knin Open, prvom kriterijskom natjecanju za odlazak na Svjetsko juniorsko prvenstvo.

Najuspješniji je bio najbolji mladi sportaš grada Karlovca Oscar Kovačić, koji je u kategoriji juniora do 78 kg, među šestoricom boraca, upisao sve tri pobjede, okitio se zlatnim odličjem i osvojio maksimalni broj bodova.

Srebrne medalje osvojile su Lara Tuškan i Ester Mržljak. Tuškan je kod juniorki do 46 kg, među sedam natjecateljica, ostvarila dvije pobjede i poraz u finalu, a Mržljak kod juniorki do 63 kg, među 14 natjecateljica, tri pobjede i poraz u finalu.

Na natjecanju su nastupili borci iz 47 klubova, a Prana je ukupnom poretku juniorki i juniora zauzela 5. mjesto.