0C° Ozalj

-0C° Slunj

Sport ODBOJKA NA PIJESKU Podijeli

‘Zmajice’ Petra Lesić i Manuela Pavlaković osvojile ‘Pokal Novog Mesta 2018.’

Dugorešanke su nadigrale sve suparnice, a u finalu su bile bolje od domaćih predstavnica.

Odbojkašice Plavog zmaja Petra Lesić i Manuela Pavlaković osvojile su naslov pobjednica međunarodnog turnira u odbojci na pijesku ‘Pokal Novog Mesta 2018.’, održanog na novoizgrađenim terenima Sportsko-rekreacijskog centra ‘Loko’ u Novom Mestu u Sloveniji.

Na turniru je nastupilo 12 ekipa iz Mađarske, Italije, Slovenije i Hrvatske, a Lesić i Pavlaković su u konkurenciji igračica do 20 godina pružile sjajnu igru i pobijedile sve suparnice. U finalnom dvoboju bile su bolje od domaće ekipe i zasluženo se okitile zlatnim medaljama.

U istoj konkurenciji nastupila je i Petra Banjavčić u paru s domaćom odbojkašicom, no nisu prošle prvi krug, dok su u konkurenciji do 16 godina Lana Skolan i Iva Vinski te Anamarija Sviben i Nika Špoljarić nastup završile u repasažu nakon prvog dijela natjecanja.