Radio Mrežnica
KORONAVIRUS Podijeli

U Karlovcu pozitivne još dvije osobe. U županiji ukupno 9 oboljelih

U samoizolaciji 73 osobe, jedna ju je jučer prekršila

Još dvoje ljudi u Karlovcu oboljelo je od koronavirusa. Radi se o bliskim, obiteljskim kontaktima ranije oboljele osobe koje su već u samoizolaciji.

Sada je u Karlovačkoj županiji ukupno devet novooboljelih –  šest iz Karlovca, dvoje iz Ogulina te jedan iz Slunja koji živi u Zagrebu. Svi imaju blažu kliničku sliku i nitko nije hospitaliziran.

Danas testiranje 25 osoba

Pod mjerama samoizolacije i dalje se nalaze 73 osobe, a u posljednja 24 sata evidentirano je jedno kršenje samoizolacije.

Jučer je u Karlovačkoj županiji testirano 45 osoba, 36 u Karlovcu i devet u Ogulinu. Danas je zapisano 25 osoba za testiranje u Karlovcu te dvije osobe u Ogulinu.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više