U Karlovcu pozitivne još dvije osobe. U županiji ukupno 9 oboljelih
U samoizolaciji 73 osobe, jedna ju je jučer prekršila
Još dvoje ljudi u Karlovcu oboljelo je od koronavirusa. Radi se o bliskim, obiteljskim kontaktima ranije oboljele osobe koje su već u samoizolaciji.
Sada je u Karlovačkoj županiji ukupno devet novooboljelih – šest iz Karlovca, dvoje iz Ogulina te jedan iz Slunja koji živi u Zagrebu. Svi imaju blažu kliničku sliku i nitko nije hospitaliziran.
Danas testiranje 25 osoba
Pod mjerama samoizolacije i dalje se nalaze 73 osobe, a u posljednja 24 sata evidentirano je jedno kršenje samoizolacije.
Jučer je u Karlovačkoj županiji testirano 45 osoba, 36 u Karlovcu i devet u Ogulinu. Danas je zapisano 25 osoba za testiranje u Karlovcu te dvije osobe u Ogulinu.