– Baršićeva smrt sve nas je zatekla u jednoj nedoumici i sigurno predstavlja veliki gubitak za građane, ali još veći za obitelj jer otići sa 62 navršene godine je prerano, rekao je još jučer ispred gradske uprave za RM Banjavčić.
Od ovog gubitka teško ćemo se oporaviti, naglasila je pak Kolaković.
– Poštovani i dragi kolega Baršić nas je prerano napustio i mi smo svi doista u šoku i s nevjericom smo primili tu vijest. Kolega Baršić je doista dugogodišnji i istaknuti član Hrvatske seljačke stranke i moram reći da je malo koja odluka u županijskom HSS-u donesena, a da Ivan u nju nije uložio svu svoju mudrost i političko znanje, naglasila je.