Radio Mrežnica
FOTKANJE POD VODOM Podijeli

Podvodne fotografije Karla Mačaša iz Vodomara u samom vrhu Hrvatske

Na Radu se natjecao na Otvorenom prvenstvu Hrvatske i osvojio 2. mjesto

Karlo Mačaš, član Kluba podvodnih aktivnosti Vodomar Duga Resa, osvojio  2. mjesto na Otvorenom prvenstvu RH u podvodnoj fotografiji.

Natjecanje se održalo četvrti puta na otoku Rabu, a Karlo je bio u iznimno teškoj kategoriji natecatelja sa DSLR aparatima (digitalni refleksni fotografski aparati), a tematika je bila u tri skupine: fotografija podmorskog ambijenta sa ili bez modela (Wide Angle), fotografija ribe (Fish) i makro fotografija (Macro).

Karlo je s ostvarenih 62 boda zauzeo drugo mjesto, a u ukupnom poretku „Mares underwater photo Marathon Cup-a“ na kojem je sudjelovalo 55 natjecatelja iz čak 7 europskih zemalja, osvojio je ukupno 3. mjesto.