Predavanje o projektu “Moj Ozalj bez azbesta”
Održat će se u ozaljskoj vijećnici od 18 sati, ulaz je slobodan
U Ozlju je pokrenut projekt udruženog uklanjanja azbestnih krovova kako bi se ovu opasnu tvar uklonilo iz životne okoline grada.
Svi vlasnici ili korisnici građevina u kojima se nalazi azbest količine azbesta mogu prijaviti u Grad Ozalj, a obrazac mogu preuzeti na današnjem predavanju.
Naime, i 18 sati u ozaljskoj vijećnici govorit će se o projektu zamjene azbestnih krovova i fasada. Građani će moći doznati o tome zašto je azbest opasan, ali i o tome da se udruživanjem u akciju “Moj Ozalj bez azbesta” smanjuje cijena nabave i rada te da se uklanjanjem izvora malignih bolesti pridonosi očuvanju prirode i zdravlja.
Ulaz je slobodan.