Radio Mrežnica
DRŽITE RAZMAK Podijeli

U Karlovcu još dvoje zaraženih koronavirusom

Radi se o kontaktima prvooboljelog studenta

Broj oboljelih od koronavirusa u Karlovačkoj županiji raste i danas. Dvoje novooboljelih je iz Karlovca.

Prema prvim informacijama županijskog stožera, radi se o kontaktima prvooboljele osobe. Podsjetimo, radi se o studentu koji je bio u kontaktu s oboljelom osobom u Zagrebu.

– Također, imamo i jednu oboljelu osobu iz grada Slunja međutim ta osoba je testirana u Zagrebu gdjei živi. No, ima prebivalište u Slunju i zbog toga se broji kao oboljeli u našoj županiji. Osoba se i dalje nalazi u gradu Zagrebu, pojašnjavaju iz županijskog Stožera civilne zaštite.

Pod mjerama samoizolacije nalaze se trenutno 73 osobe. Svi kontakti oboljelih osoba obrađeni su od epidemiologa. No, testira se i izvan kruga kontakata oboljelih. U Karlovačkoj županiji jučer su testirane 32 osobe, od toga 26 osoba u Karlovcu te 6 osoba u Ogulinu. Danas će se testirati oko 20 osoba, dvije iz Ogulina te ostali iz Karlovca.

Od početka epidemije 37 oboljelih

U Karlovčakoj županiji sada je ukupno šestero novozaraženih, četvero u Karlovcu te dvoje u Ogulinu. Od početka epidemije broj oboljelih popeo se na 37.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više