Uz kišu puše i jak vjetar koji okreće na sjeveroistočni pa će oborine od poslijepodneva prestati, ali će s razvedravanjem stići i niže temperature.
Tijekom noći će se temperature spustiti na 4 stupnja, a tako prohladno bit će i sutrašnje jutro. Magla će biti popratni efekt cijele ove priče o vremenu.
Kiše sutra ne bi trebalo biti, možda tek lokalno pokoji pljusak, a dnevna temperatura neće doseći više od 16, 17 stupnjeva.
U nastavku tjedna vrijeme bi se trebalo početi stabilizirati i bit će sve toplije; ‘živi bili pa vidjeli‘ – rekli bi naši stari.