Na sastanku su bili predstavnici umirovljenika Nada Eleta, Darko Križanić i Nikola Marijanić zajedno sa županom Ivanom Vučićem i ravnateljicom Doma Nadom Murganić.
Inicijativa, koju je već prije nekoliko godina pokrenula Županije, da se od MORH-a pokuša dobiti u posjed zgrada negdašnje vojne ambulante, danas vojnog računovodstvenog servisa, je zastala pa je na sastanku bilo bilo govora o tome kako to pitanje aktualizirati.
Ništa konkretno nije dogovoreno osim što su predstavnici Ministarstva ponudili svoju potporu u kontaktu s MORH-om i nadležnim službama, kako bi se u što skorije vrijeme osigurala mogućnost da Dom "Sveti Antun" proširi svoje kapacitete u spomenutoj zgradi.