Radio Mrežnica
Podijeli

U ministarstvu o proširenju Doma Sv. Antun

Na sastanku su bili predstavnici umirovljenika Nada Eleta, Darko Križanić i Nikola Marijanić zajedno sa županom Ivanom Vučićem i ravnateljicom Doma Nadom Murganić. 

Inicijativa, koju je već prije nekoliko godina pokrenula Županije, da se od MORH-a pokuša dobiti u posjed zgrada negdašnje vojne ambulante, danas vojnog računovodstvenog servisa, je zastala pa je na sastanku bilo bilo govora o tome kako to pitanje aktualizirati.

Ništa konkretno nije dogovoreno osim što su predstavnici Ministarstva ponudili svoju potporu u kontaktu s MORH-om i nadležnim službama, kako bi se u što skorije vrijeme osigurala mogućnost da Dom "Sveti Antun" proširi svoje kapacitete u spomenutoj zgradi.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više