Branitelji strahuju da će se kroz novi zakon “provući” i agresori, u ministarstvu ih uvjeravaju da nema bojazni za to
Hoće li zakonom dobiti prava agresori, pripadnici neprijateljskih postrojbi koji su pucali po Hrvatskoj, izvršitelji, suradnici?