Voda iz cijevi teče od rujna,sirotinja plaća
Cijev je puknula i voda iz nje istječe još od rujna, a kako nam kažu, u VIK su zvali nekoliko puta, no ništa se ne pomiče s mjesta.Zadnji poziv bio je u ponedjeljak kad su po već tko zna koji put dobili odgovor da su "nadležni izvješteni".Riječ je o adresi Ulica braće Gojak 158 i 158 A.-…